Depozitar în secţia metize (de la 10500 lei) | Сотрудник склада в отдел метизов (от 10500 лей)

Responsabilități:

  • Recepționarea și eliberarea mărfii în/din depozit (elemente de fixare metize: bolturi, şuruburi, piuliţe şi altele);
  • Depozitarea mărfii în depozitul magazinului;
  • Evidența mărfurilor la depozit, participarea la inventariere.

Cerințe:

  • Persoană onestă și responsabilă;
  • Seriozitate și punctualitate.

Oferim:

  • Angajare oficială, pachet social complet;
  • Concediu anual plătit (28 zile);
  • Salariu de la 10500 lei;
  • Lucru într-un oficiu nou și modern;
  • Lucru într-o echipă tînără și activă;
  • Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră;
  • Uniforma de lucru.

Locul de muncă: str. Uzinelor 169, sec. Ciocana, mun. Chişinău.

TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: hr@metancor.md sau SUNĂ ACUM 062-029-997
web: www.metancor.md

Обязанности:

  • Приём и выдача товара на/со склада (виды крепежа - метизы: шурупы, болты, винты, дюбели, гайки и др.;
  • Размещение товара на складе;
  • Учёт товара на складе, участие в инвентаризациях.

Требования:

  • честность и ответственность;
  • серьёзность и пунктуальность.

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство, полный соц.пакет;
  • Оплачиваемый отпуск (28 дней);
  • З/п от 10500 лей;
  • Работу в новом современном офисе;
  • Работу в молодом активном коллективе;
  • Перспективу профессионального и карьерного роста;
  • Спец. одежду.

Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу.

ОТПРАВЬТЕ СВОЁ РЕЗЮМЕ (CV) на e-mail: hr@metancor.md или ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС 062-029-997

e-mail: hr@metancor.md
062-029-997
site: www.metancor.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide