Croitor/ croitoreasă (manual)

Descoperă lumea fascinantă a modei tricotate alături de noi! Întreprinderea S.R.L., Cojocari-Grup, sub marca noastră de încredere, Vasconi, te invită să faci parte din echipa noastră dinamica și să te alături misiunii noastre de a confecționa și comercializa cele mai elegante și confortabile articole din tricot pentru femei, bărbați și copii, în fiecare sezon.

Experiența noastră consolidată ne-a adus un succes remarcabil, iar produsele noastre au câștigat aprecierea clienților datorită confortului și calității lor superioare. Dacă ești pasionat de moda, comunicativ și responsabil, îți oferim o oportunitate unică de a face parte din echipa noastră!

Întreprinderea S.R.L., Cojocari-Grup, sub marca noastră de încredere, Vasconi, te invită să faci parte din echipa noastră dinamica, în calitate de Croitori/ croitorese.

Cerințe:
  • Studii profesionale de profil;
  • Experiență în meseria de croitor articole de îmbrăcăminte minim 2 ani;
  • Responsabilitate, seriozitate, ordonanță.
Responsabilități:
  • Croirea manuală a produselor vestimentare după configurația șabloanelor;
  • Abilitate de a utiliza mai multe tipuri de utilaj din secția de croire;
  • Îndemînarea/corectitudinea cu care execută taitura;
  • Disciplină muncii și comportamentală;
  • Atle responsabilități ce rees din funcția dată.
La rândul nostru, te răsplătim cu:
  • Un salariu competitiv, motivat de performanța ta
  • Angajare oficială;
  • Pachet social inclus;
  • Condiții bune de lucru;
  • Un pachet generos de beneficii, pentru a-ți asigura confortul pe tot parcursul angajamentului;
Graficul de lucru:
  • Luni-vineri;
  • De la 8 pînă la 17 cu pauză de masă.
Persoanele interesate sunt invitate să sune la numărul de telefon 078222290
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Telefon: 078222290
E-mail: hr@vasconi.md
Web: www.vasconi.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide