Consultant Vânzări la Telefon

Suntem o școală online de renume, specializată în oferirea de cursuri pentru antreprenori, freelanceri și experți. Suntem în căutarea unui Consultant Vânzări la Telefon entuziast și dedicat, care să se alăture echipei noastre și să contribuie la succesul clienților noștri.

Cerințele Candidatului:

  • Vorbitor nativ de limba română
  • Experiență profesională în comunicare la telefon (preferabil)
  • Experiență în domeniul B2B (preferabil)
  • Abilități excelente de comunicare verbală și în scris
  • Capacitatea de a asculta activ
  • Orientare către rezultate

Caracteristicile Personale Căutate:

  • Empatie și răbdare
  • Proactivitate și inițiativă
  • Abilitate de rezolvare a problemelor
  • Capacitatea de a lucra sub presiune

Responsabilități:

  • Gestionarea lead-urilor calde și fierbinți
  • Prezentarea și promovarea produselor noastre de educație online
  • Urmărirea și realizarea vânzărilor
  • Oferirea de feedback și contribuția la îmbunătățirea continuă a proceselor
  • Raportarea activităților și rezultatelor către echipa de management

Ce Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator în strânsă legătură cu Inteligența Artificială
  • Posibilitatea de a contribui la succesul unei școli online de top
  • Un pachet salarial competitiv, corelat cu performanța
  • Oferim bonusuri pentru educația continuă
  • Salariu - 12,000 - 22,000 lei lunar

La depunerea CV-lui formulati subiectul email-lui ”Consultant Vânzări la Telefon”

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide