Angajăm:

Bucătar

Restaurantul The Gray Goose Garden din sectorul Buiucani al capitalei, este în căutare de bucătar.

La Gray Goose oferim oaspeților adevărate experiențe culinare, combinând cu delicatețe arome, gusturi și culori. Bucătăria este inima și sufletul familiei noastre mari, din care te invităm să faci parte.

Detalii poziție:

  • Program de lucru: Flexibil
  • Studii: De specialitate
  • Experiență: De minim 2 ani în domeniu
  • Salariu: Motivant
  • Alte informații: Pachet social deplin

Responsabilități:

  • Verificarea și pregătirea materiei prime pentru bucate;
  • Prepararea bucatelor din meniu în conformitate cu indicațiile și rețetele existente;
  • Menținerea igienei și a standardelor de siguranță.

Cerințe:

  • Studii și experiență în domeniu - constituie un avantaj;
  • Apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • Pasionat de bucătărie, plin de creativitate și pregătit pentru noi provocări;
  • Energic/ă, harnic/ă și pozitiv/ă.

Oferim:

  • Pachet social deplin
  • Salariu atractiv și motivant
  • Posibilitatea de avansare în carieră
  • Prânz din partea companiei, ceai, cafea

Alătură-te echipei The Gray Goose Garden și fii parte dintr-un mediu plin de energie și ospitalitate!

Dacă ești interesat/ă de poziția dată și ești pregătit să oferi o experiență deosebită clienților noștri, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail terasagraygoose@gmail.com, menționând în subiectul mesajului ”Aplicare Bucătar” sau să ne contactezi la numărul de telefon 060 443 977 sau 069 88 40 08 pentru a stabili un interviu.

E-mail: terasagraygoose@gmail.com
Telefon: 060 443 977 / 069 88 40 08

Alte anunțuri publicate de această companie