Agent Ticketing - 20 000 lei

Dacă ești o persoană organizată și responsabilă, dornică de a învăța lucruri noi și de a comunica eficient în vânzări atunci ești așteptat în echipa noastră.

Responsabilitati:

  • Managementul vanzarilor catre clienti (rezervari bilete de avion, trimiteri oferte de pret catre clienti, suport post vanzare etc.)
  • Asistenta clienti (prin call center, online si in sediul agentiei)
  • Procesarea solicitarilor clientilor;

Cerințe:
Candidatul de succes ar trebui să aibă:

  • dorinta de face parte dintr-un colectiv tanar, dinamic si o companie in plina dezvoltare
  • atitudine profesionala la telefon (“zambet” in voce, calm sub presiune, empatie si atitudine pro-activa)
  • experienta anterioara in ticketing (minim 2 ani)
  • responsabilitate, maturitate si energie pozitiva
  • cunostinte medii de limba engleza

Pentru mai multe informații, vă rugăm să sunați la: +373 60120808, Elena.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul (însoţit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: hr@linkair.md cu specificarea postului pentru care aplică.

hr@linkair.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide