Agent Comercial (in teritoriu Ungheni, Călărași, Nisporeni)

Compania "Bpay" SRL este în căutarea unui:

In echipa noastră veți găsi oportunități de a continua cariera într-un mediu de muncă dinamic și provocator în care competența, calitatea, pasiunea și creativitatea joacă un rol important.

Cerințe:

  • Cunoasterea tehnicilor de vanzări și negocieri;
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows,Power Point, Excel);
  • Abilități foarte bune de comunicare , negociere și perseverență;
  • Rezolvarea creativă a potențialelor probleme ce pot apărea;
  • Flexibil și preocupat să se adapteze schimbării.
  • Capabilitatea de a identifica problemele urgente și propunerea de solutii alternative;
  • Capabil să contribuie la luarea deciziilor și să preia inițiative;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Autoturism personal cerință obligatorie.

Responsabilități:

  • Promovarea imaginii companiei si a produsului companiei de aceasta pe piata;
  • Stabilirea si gestionarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
  • Extinderea continua a numarului de clienti permanenti;
  • Monitorizarea realizarii planului de vanzari de catre clientii companiei si cresterea vanzarilor.

Compania oferă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii.
  • Salariu atractiv (salariu fix + % bonus performanțe).
  • Compensare amortizarea uzură autoturism.
  • Pachet social complet.
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV prin e-mail: aurelia.mihailov@bpay.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide