Agent comercial (cu automobil propriu)

Compania «SLAVENA-LUX» angajează:

Responsabilități:

  • Lărgirea rețelei de clienți;
  • Organizarea vânzărilor în unitățile comerciale conform itinerarului;
  • Controlul datoriilor debitoare.

Cerintele de baza:

  • Experiență relevantă în domeniu de cel puțin 1 an;
  • Posedarea limbilor română și rusă;
  • Deținerea automobilului personal;
  • Înalte abilități communicative, de negociere;
  • Utilizare PC (MS Office);
  • Persoană onestă, responsabilă, orientată spre rezultat.

Beneficii:

  • Post de muncă stabil cu perspective și oportunități de dezvoltare;
  • Salariu fix +KPI în funcție de rezultate;
  • Angajare oficială, pachet social integral;
  • Telefonie mobilă corporativă;
  • Compensarea combustibilului si amortizarea automobilului.

Selecția inițială se face doar în baza CV-urilor, care pot fi expediate la adresa electronică: hr@slavena.md cu specificarea postului solicitat, Telefon: 060 90 70 74; 0 22 52 15 77.

E-mail: hr@slavena.md
060907074, 0 22 52 15 77

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide