Specialist call center

Yango
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 440 EUR
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: De la distanță
Yango este un serviciu de top pentru rezervarea de taxiuri online. Serviciul identifică automat locația clientului și îi trimite cel mai apropiat taxi de la una dintre numeroasele companii de taxi care colaborează cu noi.
Clienții noștri efectuează o mulțime de comenzi în fiecare zi, atât prin intermediul aplicației, cât și prin telefon.
Căutăm angajați care să primească și să proceseze prompt solicitările telefonice primite de la utilizatori, ajutându-i să formeze o comandă de taxi în sistemul intern.

Daca tu:
• Ai un discurs clar si coerent;
• Prietenos și comunicativ;
• Visezi să crești și să te dezvolți în compania internațională - avem nevoie de tine!

Responsabilitati:
• Primirea și procesarea apelurilor primite;
• Formarea comenzilor si consilierea clientilor cu privire la serviciu.

Noi oferim:
• Lucru complet la distanță și înregistrare în baza contractului de servicii;
• Învățământ complet la distanță și înregistrare;
• Salariu competitiv;
• Program de lucru: 2/2 8:00-20:00, 2/2 20:00-8:00;
• Management excelent.

Cerințe:
• Rusă — C1 — Avansat;
• Română — C2 — Proficiency.
Telefon:
+381621051229
Persoana de contact:
Bulgun Kukareka, please contact me on WhatsApp
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide