Șoferi categoria B şi C

Trigor AVD SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania Trigor AVD SRL este una dintre cele mai mari companii de distribuţie şi logistică din ţară. Cu o experienţă de peste 20 ani în domeniul importului, vânzării şi distribuirii de produse alimentare şi nealimentare pe întreg teritoriul ţării.
Responsabilităţi şofer:

Verificarea mărfii şi documentelor pentru livrare
Deservirea clienţilor cu amabilitate
Efectuarea livrărilor în termenul stabilit

Cerinţe faţă de candidat:

Permis categoria B şi C
Certificat de competenţă
Cunoaşterea zonelor geografice ale mun. Chişinău
Cunoașterea limbilor româna și rusă la nivel de comunicare

Candidaţii interesați pot afla detalii la numărul de telefon 069872311, Manager divizie dn. Ion Nani. Telefon:
069872311
Telefon:
069872311
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide