Șofer autocamion

WeTrade
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Cerinte:

Permis de conducere (cat.B,C,E);
Experiența de muncă în funcții similare – 2-3 ani;
Apt din punct de vedere medical;
Responsabilitate și seriozitate.

Responsabilități:

Activitate de transportare a mărfii de la depozitul companiei către clientii aflați în regiuni (raioanele R.Moldova);
Asigurarea respectării regulilor si termenilor de transportare a marfurilor;
Păstrarea camionului conform cerințelor de întreținere;
Întocmirea și prezentarea la timp a documentației de transport și de evidență a carburanților.

Condiții:

Salariu fix de la 12 000 lei netto cu bonus in funcție de rutele efectuate, achitat stabil și la timp;
Angajarea oficială conform prevederilor legale în vigoare;
Compensarea cheltuielilor de deplasare la serviciu;
Posibilitatea de integrare într-o echipă ambițioasa și profesionistă;
Evenimente corporative, cadouri ocazionale.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul pe email-ul – hr@wetrade.md.
Tel. de contact: 079 011 825. E-mail: hr@wetrade.md
Telefon: 079 011 825
Telefon:
079 011 825
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide