Șef de echipă

ANGAJATOR.MD
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm un lider experimentat și dedicat care să preia rolul de Șef de Echipă pentru instalarea sistemelor de electricitate, canalizare și podele calde în România.
Dacă ești un profesionist care are deja o echipă bine pregătită și dorește să contribuie la proiecte de construcții într-un mediu dinamic, te invităm să aplici la această poziție.

Cerințe:
- Experiență anterioară în conducerea unei echipe în instalarea sistemelor de electricitate, canalizare și podele calde.
- Abilități de leadership și capacitatea de a motiva și ghida echipa către succes.
- Cunoștințe solide despre normele și regulamentele de siguranță în construcții.
- Capacitatea de a coordona eficient lucrările și de a respecta termenele stabilite.
- Dorința de a contribui la proiecte de construcții de calitate în România.

Responsabilități:
- Supervizarea și gestionarea unei echipe de instalatori în realizarea proiectelor de construcții.
- Asigurarea respectării standardelor de siguranță la locul de muncă.
Planificarea și coordonarea eficientă a resurselor și lucrărilor.
- Asigurarea calității și eficienței lucrărilor realizate de echipa ta.

Ce oferim:
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă de construcții de succes.
- Mediu de lucru dinamic și provocator în România.
- Posibilitatea de a contribui la proiecte de construcții de calitate.
- Salariu competitiv și beneficii atractive.
- Oportunitatea de a-ți aduce propria echipă și de a continua succesul în domeniul construcțiilor.

Dacă ești un lider cu experiență și o echipă bine pregătită care dorește să contribuie la proiecte de construcții în România, te invităm să aplici la această poziție de Șef de Echipă.
Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa g4scompany.hr@gmail.com pentru a aplica.
Telefon:
079387421
Persoana de contact:
NATALIA
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide