Șef de depozit

Vitra SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinţe faţă de candidat:

capacitate de organizare a unei echipe;
personalitate energică, gîndire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
studii de specialitate;
capacitate bună de comunicare şi relaţionare cu clienţii, simţ pentru detaliul semnificativ,
capacitate rapidă de decizie;
personalitate energică, gîndire pozitivă, amabilitate şi eficientă;
cunoştinţe operare PC (1C, Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet);
să cunoască şi să vorbească fluent în limbile română şi rusă;
să fie capabil să lucreze independent, să se autoorganizeze şi să respecte termenele.

Responsabilităţi:

organizarea activităţii depozitului, inclusiv recepţionarea şi predarea mărfii;
evidenţa stocurilor şi asigurarea deservirii calitative şi în timp a clienţilor.

Oferim:

Salariu avantajos;
Pachet social;
Bon de masa;
Telefon de serviciu.

Rugăm să transmite-ţi CV cu poza la adresa electronică: hr@vitra.md.
hr@vitra.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide