Secretar/a (lucru la distanta)

BardolinoHeim
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De la distanță
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Compania noastră:
Suntem o companie tânără și dinamică, pasionată de ospitalitate, care gestionează cu entuziasm mai multe proprietăți imobiliare. Ne străduim să oferim oaspeților noștri servicii de înaltă calitate.

Căutăm o asistent/a talentat/a și organizat/a, care să gestioneze de la distanță interacțiunea cu oaspeții/clienții noștri.

Responsabilități:
-Comunicarea cu oaspeții: Gestionarea eficientă a comunicării cu oaspeții pe platforme precum Booking și Airbnb, răspunzând prompt la întrebări și solicitări legate de check-in, check-out și alte aspecte ale sejurului.
-Înregistrarea oaspeților: Înregistrarea corectă și completă a datelor oaspeților pe platformele de rezervare și în sistemele noastre interne.
-Recomandări personalizate: Oferirea de recomandări utile oaspeților cu privire la atracții turistice, restaurante și alte locuri de interes din zonă.
-Suport administrativ: Asistență în îndeplinirea sarcinilor administrative, cum ar fi facturarea și întocmirea rapoartelor.
-Promovare online: Crearea și publicarea regulată de conținut atractiv pe paginile noastre de social media (Instagram și Facebook) pentru a crește vizibilitatea și a atrage noi oaspeți.

Cerințe:
-Organizare și atenție la detalii: Capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini, de a respecta termenele limită și de a menține o evidență precisă a informațiilor.
-Cunoștințe de social media: Experiență în utilizarea platformelor de social media și în crearea de conținut relevant și atrăgător.
-Autonomie și inițiativă: Abilitatea de a lucra independent și de a lua decizii în mod proactiv.
-Excelente abilități de comunicare

Beneficii:
-Lucru la distanță: Flexibilitate în organizarea programului de lucru și posibilitatea de a lucra de oriunde.
-Salariu competitiv: Pachet salarial atractiv, în funcție de experiență și performanță.
-Oportunități de dezvoltare: Posibilitatea de a învăța și de a crește profesional într-un mediu dinamic și în continuă dezvoltare.

Cum să aplici:
Dacă ești pasionat/a de ospitalitate, organizat/a și ai excelente abilități de comunicare, te invităm să aplici pentru această poziție! Trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail bardolinoheim@gmail.com.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Persoana de contact:
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide