Recepționer(ă)

OneLife
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 9000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea funcției

Căutăm Recepționeră care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă pacienților clinicii stomatologice One Life și să îmbunătățim relația cu pacienții.

Despre noi

Vom oferi servicii stomatologice, vom pune accent pe tratamente personalizate și vom răspunde imediat la problemele pe care le au pacienții.
În luna noiembrie clinica urmează să se deschidă pentru primele colaborări cu pacienții. Din acest motiv, căutăm o recepționeră dedicată în echipa noastră, care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.
Investim în instruirea continuă a echipei noastre și în comunicarea cu clienții noștri, activi și cei potențiali.
Vom oferi clienților servicii adaptate necesităților pentru a satisface preferințele legate de estetică, preț și calitate.

Descrierea jobului

Pe postul de Recepționeră vei fi responsabilă de 7 obiective importante:

- Să întâmpini pacienții și să răspunzi la întrebările acestora;
- Să răspunzi la apelurile de intrare ale potențialilor pacienți;
- Să programezi pacienți și să confirmi programările;
- Să construiești relații cu clienții de lungă durată;
- Să înregistrezi toți clienții în sistem de CRM;
- Să completezi raportul de vânzări zilnic;
- Să cunoști și să explici pacienților serviciile stomatologiei;

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

- Oferim unui salariu motivant (de la 9000 de lei)
- Program de lucru: de luni până vineri 8:30-18:30 cu pauză de prânz; sâmbătă 8:30-14:30
- Loc de muncă personal, locația: str. Nistor 2, Telecentru
- Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.
- Pachet social complet;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

- Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții;
- Cunoști limba rusă și engleză la nivel conversațional;
- Ai experiență în poziție similară, administrator recepție;
- Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client;
- Ai cunoștințe de MS Office;
- Ai finisat studiile la Colegiul sau Universitatea de medicină.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email suport.mihaela@gmail.com cu tema email „Vreau să lucrez la Stomatologia One Life în calitate de Recepționeră”, sau, apelează-ne la numărul 062180101

Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.
Persoana de contact:
Mihaela
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide