Программист 1С | Programator 1C

Customagic
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Обязанности:

Обслуживание, поддержка и доработка конфигураций 1С.
Интеграция 1С со внешними системами.
Постановка и выполнение технических заданий.
Обновление типовых конфигураций и рабочих баз.
Работа с расширениями конфигураций 1С.
Администрирование баз 1С.
Контроль за производительностью и оптимизация.
Участие в проектах 1С.

Обязательные навыки:

Опыт работы от 1-го года.
Опыт работы с технической документацией.
Ревью чужого кода.
Разработка новых модулей на платформе 1Cv8.
Поддержка и отладка существующих модулей.
Проектирование архитектуры и функциональной логики на платформе 1Cv8.
Оптимизация запросов.

Мы предлагаем:

Стабильный график Понедельник - Пятница с 9.00 до 18.00.
Мотивирующая и своевременная заработная плата (полный социальный пакет).
Профессиональное развитие.

Responsabilități:

Întreținerea, suportul și dezvoltarea configurațiilor 1C.
Integrarea 1C cu sistemele externe.
Stabilirea și realizarea sarcinilor tehnice.
Actualizarea configurațiilor standard și a bazelor de lucru.
Lucrul cu extensiile configurațiilor 1C.
Administrarea bazelor de date 1C.
Controlul performanței și optimizarea.
Participarea la proiectele 1C.

Abilități obligatorii:

Experiență de muncă de la 1 an.
Experiență în lucrul cu documentația tehnică.
Revizuirea codului altora.
Dezvoltarea de module noi pe platforma 1Cv8.
Suport și depanare a modulelor existente.
Proiectarea arhitecturii și logicii funcționale pe platforma 1Cv8.
Optimizarea interogărilor.

Oferim:

Program stabil de luni până vineri, de la 9.00 la 18.00.
Salariu motivant și la timp (pachet complet de beneficii sociale).
Dezvoltare profesională.
Candidaţi pot expedia CV-ul la adresa electronică
it-department@agg.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide