Помощник руководителя технического департамента

Andy's №14635590, 25 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Крупнейшая сеть ресторанов в Молдове Andy's, «La Placinte» находится в поиске помощника руководителя технического департамента.

Andy's это:

25 лет на рынке Молдовы;
Более 3000 сотрудников;
Более 50 заведений, и это не предел;
Высокая заработная плата;
Социальный пакет;
Обучение и развитие за счёт компании;
Профессиональный и карьерный рост;
Команда, в которой не придется скучать :).

Требования к кандидату:

Высшее образоавние.
Знание русского и государственного языков (обязательно).
Опыт работы (Желательно, но не обязательно).
Знание компьютера (уверенный пользователь MS Word, MS Exel)

Основные обязанности:

Приём заявок от ресторанов сети с информацией о возможных неисправностях оборудования и требуемых мелких ремонтных работах.
Оформление необходимой документации.
Координация выполнения ремонтных работ, распределение задач внутри департамента.
Связь с подрядчиками. Анализ цен на рынке.
Обработка счетов на оплату и налоговых накладных.

Ждем Ваших резюме по адресу: hr@andys.md.

Cea mai mare rețea de restaurante din Moldova, ''Andy's'' „La Plăcinte”, este în căutarea unui Asistent pentru Conducatorul departamentului tehnic.

Despre Andy's:

25 de ani pe piața din Moldova;
Peste 3000 de angajați în întreaga rețea;
Peste 50 de locații în diferite zone ale orașului;
Salariu motivant;
Pachet social;
Instruire și dezvoltare;
Creștere profesională și în carieră;
O echipă în care nu te vei plictisi .

Cerințe pentru candidat:

Studii superioare.
Cunoașterea limbii ruse și a limbii de stat (obligatoriu).
Experiența de lucru nu este obligatorie dar va fi un avantaj.
Cunoștințe de operare PC (utilizator încrezut MS Word, MS Excel).

Responsabilități de bază:

Distribuirea sarcinilor în cadrul departamentului tehnic.
Coordonarea desfășurării lucrărilor de reparație și finalizarea cu succes a sarcinilor atribuite.
Comunicare cu subcontractorii. Analiza prețurilor de pe piață.
Procesarea conturilor de plata, introducerea facturilor.
Elaborarea și evidența documentației necesare.

Așteptăm CV-urile dumneavoastră la adresa: hr@andys.md.
E-mail: hr@andys.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide