Operator-vânzător (Salariu: de la 10.000)

Furnizor Prim SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Procesarea comenzilor primite online în sistemul nostru de gestionare a comenzilor
Comunicarea cu clienții pentru confirmarea comenzilor și rezolvarea oricăror întrebări sau probleme
Monitorizarea stocului de produse și actualizarea informațiilor despre disponibilitatea acestora în sistem
Asigurarea respectării termenelor de livrare și a standardelor de calitate în manipularea și ambalarea produselor
Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea proceselor operaționale și a experienței clienților

Cerințe:

Abilități bune de comunicare verbală și scrisă
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple
Atitudine orientată către clienți și capacitatea de a rezolva problemele într-un mod eficient
Cunoștințe de bază de utilizare a calculatorului și a aplicațiilor de bază (Excel, Word, etc.)
Experiența anterioară în domeniul comerțului electronic sau în lucrul cu sistemele de gestionare a comenzilor reprezintă un avantaj

CE OFERIM:

Salariu de la 10.000 lei;
Oficiul in centrul orasului;
Perioada de testare de la o săptămână la o lună ACHITATĂ;
Instruire corporativă;
Concediu de odihnă și concediu medical;
Program de lucru in ture de la 09:00 - 19:00;
Pachet social.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail specificată. Vă mulțumim pentru interesul manifestat pentru a deveni parte din echipa noastră la Uno.md!

Tel/Viber: 079778833
E-mail: info@uno.md (marcat „Post vacant manager vânzări”).

* Dacă nu reușiți, vă rugăm să scrieți la Viber / Telegram, iar managerul vă va contacta de îndată ce va fi liber. Telefon: 079778833
E-mail: info@uno.md
Web: www.uno.md
Telefon:
079778833
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide