Asistentă medicală în sterilizare

Magnum Clinic
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 14000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
- Realizarea procesului de sterilizare a instrumentarului medical, conform normelor în vigoare.
- Pregătirea și organizarea echipamentelor necesare pentru procedurile medicale.
- Asigurarea trasabilității instrumentarului sterilizat.
- Monitorizarea și întreținerea echipamentelor de sterilizare.
- Colaborarea eficientă cu echipa medicală pentru a asigura un mediu de lucru sigur și curat.

Cerințe:
- Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj.
- Cunoștințe despre procedurile de sterilizare și dezinfectare (oferim instruire).
- Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.
- Certificare în domeniul sterilizării (reprezintă un avantaj).
- orarul de lucru: luni-vineri 08:30 - 18:00, sâmbată 8:30 - 14:00.

Oferim:
- Un mediu de lucru profesionist și dinamic.
- Oportunități de dezvoltare profesională continuă.
- Training specializat la locul de muncă.
Persoana de contact:
Anastasia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide