Manageri vînzări in compania farmaceutica

RAP Pharma International
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte fata de candidat:
Studii superioare sau medii în unul din domeniile: Medicină, Farmacie, Inginerie Biomedicală, Chimie şi Biologie;
Experienţă in munca este un avantaj;
Cunoaşterea limbiilor rusa si romana la nivel mediu sau avansat;
Excelente abilităţi de interrelaţionare, comunicare şi negociere;
Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
Capacitate de analiza şi sinteză, orientare spre rezultat;
Cunoașterea avansată a calculatorului (MS Office).
Responsabilități:
_ Primirea comenzilor si oformarea lor;
Întocmirea şi transmiterea ofertelor comerciale către clienţi;
Identificarea cerinţelor actuale ale clienţilor şi ale noilor linii de produse ce trebuie dezvoltate;
Cunoașterea produselor existente în portofoliu şi elaborarea propunerilor privind modificarea acestuia;
Atingerea lunară a planului de vânzări stabilit;
Întocmirea rapoartelor privind activitatea efectuată.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
- Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale;
- Număr de telefon mobil corporativ și achitarea facturilor pentru convorbiri;

Persoanele care corespund cerintelor date sunt rugate sa expedieze CV cu fotografie la adresa de e-mail: snejana.ene@rapharma.md
Telefon:
+373 600 11 167
Persoana de contact:
Snejana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide