Manager vînzări plăci ceramice și obiecte sanitare

Keramin
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Magazinul specializat al uzinei „KERAMIN” este în căutarea unui specialist pentru poziția de manager vînzări de plăci ceramice și obiecte sanitare.
Cerințe față de candidat:

experiența în vînzări (experiența în vînzarea materialelor de construcții reprezintă un avantaj);
cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilități principale:

expunerea produselor pe raft;
oferirea de consultații în sala de vînzare;
emiterea notelor de plată pentru clienții existenți;
operarea casei de marcat;
pregătirea documentelor;
îndeplinirea planului de vînzări individual.

Oferim: angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social.
Salariu: 12 000 lei (cu condiția îndepliniri planului de vînzări individual) + un premiu suplimentar pentru performanțe notabile.
Locația postului: Chișinău, str. Uzinelor, 17.
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie și scrisoarea de intenție la adresa electronică de mai jos. Dosarele fără fotografie nu vor fi luate în considerare.
Telefon: +37369726626 Persoana de contact: Tatiana
Telefon: +37369726626
E-mail: shalohasr@keramin-tdm.com
Web: www.keramin.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide