Manager vânzări

Media Security
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 6000 Până la 40000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania - lider în furnizarea de servicii de securitate prin fir, caută Manageri Vânzări Regionali dedicați și motivați pentru a promova și a vinde soluții și sisteme de securitate în regiunea lor asignată.

Responsabilități Specifice:
- Crearea și gestionarea propriei baze de date de clienți.
- Inițierea și efectuarea de apeluri către clienți potențiali.
- Vizite pe teren pentru consultare și prezentare de oferte.
- Negocierea și perfectarea contractelor de vânzare.
- Preluarea și procesarea cererilor clienților până la finalizarea achiziției.
- Raportarea periodică către superiori privind activitatea desfășurată.

Cerințe:
- Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul securității.
- Abilități excelente de comunicare și negociere.
- Permis de conducere categoria B (avantajos).
- Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii.
- Orientare către rezultate și atenție la detalii.

Beneficii:
- Salariu motivant, cuprinzând un salariu de baza 6000 + KPI (in jur de 20000 lei si mai mult) în funcție de performanță.
- Flexibilitate în programul de lucru, posibilitatea de a lucra între 8.00-17.00 sau 9.00-18.00.
- Posibilitatea de a utiliza transportul companiei sau acoperirea cheltuielilor de transport personal.
- Oportunități de creștere în carieră și avansare pe post de Supervizor Vânzări.
- Mediu de lucru stimulativ, inclusiv suport și colaborare cu echipa.

Dacă ești o persoană responsabilă, perseverentă și orientată către succes, trimite CV-ul la adresa de e-mail abdulfaruzan6@gmail.com sau sună la 079848038

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să oferim soluții de securitate de încredere clienților noștri în întreaga regiune.
Telefon:
079848038
Persoana de contact:
Ecaterina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide