Manager vânzări | Менеджер по продажам (Ciocana)

ANGAJATOR.MD
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Angajăm Manager vânzări - Acoperișuri, persoană pozitivă, comunicabilă.
Cerințele față de candidat

Experiență de minim 2 ani în rolul de Manager de Vânzări.
Abilitatea de a construi și menține relații puternice cu clienții.
Abilități excelente de comunicare, prezentare și negociere.

Responsabilitățile candidatului

Negocierea și închiderea de contracte cu potențiali clienți.
Vinzarea acoperișurilor.
Lucru în CRM.

Ce vei primi în schimb:

Loc de muncă alături de o echipă tînără în sect. Ciocana, str. Varnita 2;
Pachet social, angajarea oficială;
Program de lucru: luni-vineri de la 08:00-17:30, sâmbătă până la 13:00.

Salariu se formează cu salariu de bază stabil fix de 7000 lei + % din fiecare vânzare !

TRIMITE CV-UL la adresa: angajator.md@gmail.com.
+373 682 82 555 Telefon: 068282555
E-mail: angajator.md@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide