Manager vânzări la telefon

Top Cell Company
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
AVENTURA PROFESIONALĂ DE TOP TE AȘTEAPTĂ LA TOP CELL COMPANY!
Suntem în căutarea unui Operator Call Center pasionat, iar ceea ce e mai grozav este că nu cerem experiență anterioară! Ești pregătit să îți descoperi potențialul într-o echipă dinamică și plină de energie?

Responsabilitățile tale vor include:
-Inițierea și gestionarea apelurilor către potențiali clienți.
-Identificarea nevoilor și dorințelor clienților și oferirea soluțiilor potrivite pentru a le satisface.
-Păstrarea unei relații de încredere cu clienții, asigurându-ne că experiența lor este una pozitivă și satisfăcătoare.

Beneficiile pe care le oferim:
-Un salariu generos de 10.000 lei, la care se adaugă procente care îți vor încânta fiecare performanță!
-Lucru din biroul nostru confortabil!
-Instruire completă și gratuită pentru a te pregăti să devii un expert în vânzările telefonice!
-Program flexibil, cu posibilitatea de a alege între un orar de Luni până Vineri, fie de la 9:00 la 18:00, fie de la 9:00 la 21:00, cu 2 zile de lucru și 2 zile libere!
-Prânzuri gratuite din partea companiei la atingerea Targetului.
-Zona de recreere (playstation, TV, etc)

Alătură-te echipei noastre dinamice și descoperă oportunități nelimitate pentru a-ți modela viitorul profesional! Nu mai sta pe gânduri! Pentru mai multe informații, sună la 068406027! Alege să faci diferența și să construiești o carieră de succes alături de noi!
Telefon:
068406027
Persoana de contact:
Adelina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide