Manager Recrutare externă Chișinău

Association of Recruitment Agencies
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 12000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Asociația Agențiilor de Recrutare (ARA) livrează servicii în domeniul recrutării, selecției și angajării forței de muncă în Republica Moldova și peste hotare.
Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă care să vă reprezinte, vă invităm să aplicați la acest post vacant.

Atribuțiile funcției:

Consultarea candidaților care sunt în căutarea unui loc de muncă;
Organizarea și desfășurarea interviurilor de angajare;
Plasarea ofertelor de muncă pe diferite canale de recrutare.

Cerințe față de candidat:

Persoană comunicabilă, sociabilă, responsabilă, obiectivă, punctuală și bine organizată;
Studii superioare;
Deținerea bunelor abilități de utilizare a PC;
Deținerea experienței în recrutare, constituie un avantaj;
Cunoașterea limbii: română și rusă.

Program de lucru: de luni pînă vineri, orele 9:00 – 18:00, Sîmbăta 10:00-13:00 (pe rotație).

Ce oferim:

Condiții confortabile de muncă;
Instruire Teoretică și Practică;
Oficiu amplasat în centrul orașului;
Echipă prietenoasă, solidară și altruistă;
Salariu competitiv.

Așteptăm CV-ul la adresa electronică: hr@asociatia.md.
Telefon: 067432236 E-mail: hr@asociatia.md
Telefon: 067432236
Telefon:
067432236
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide