Manager de oficiu

Quadra Commodities SRL
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
-Sprijinirea activităților operaționale în cadrul biroului din România.
-Interacțiunea cu clienții și furnizorii.
-Organizarea și coordonarea proceselor de lucru.

Cerințe:
-Cunoștințe bune de limba română și engleză vorbită.
-Dorința de a învăța și de a se dezvolta.
-Cunoașterea programelor de birotică (Microsoft Office, Google Workspace).
-Dorință de dezvoltare și de formare profesională.

Condiții:
-Stagiu de practică și formare timp de 2 luni în Chișinău.
-Oportunitate de creștere în carieră și dezvoltare profesională.
-Salariu competitiv.

Dacă ești gata să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tău la adresa quadracom.md@gmail.com. Indicați în subiect „Post vacant: Office Manager”.

Te așteptăm în echipa noastră prietenoasă și profesionistă!
Telefon:
060009808, 022-884995
Persoana de contact:
Vadim
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide