Maistru în constructții

ÎS Moldelectrica
Oraș: Dondușeni
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 13000 Până la 13500 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
- Organizarea și coordonarea activităților de întreținere a clădirilor, construcțiilor și a teritoriului prin organizarea înfăptuirii reparațiilor planificate de preîntâmpinare şi a acțiunilor de profilaxie.
- Citirea documentației de proiect și deviz.
- Adoptarea și coordonarea deciziilor oportune despre măsurile de întreprins pentru înlăturarea defectelor şi deteriorărilor precum şi menținerea în stare fiabilă a clădirilor.
- Organizarea efectuării lucrărilor de reparație curentă şi capitală a clădirilor.
- Elaborarea planurilor lunare și anuale de întreținere și reparații a clădirilor și construcțiilor.
- Îndeplinirea actelor în regie proprie..
- Documentarea rezultatelor controlului lucrărilor efectuate în construcție;
- Îndeplinirea normelor de protecție a muncii şi a normelor de prevenire şi înlăturare a incendiilor la efectuarea lucrărilor de reparație şi construcție.

Cerințele față de candidat:
De calificare
- Studii superioare de profil (în domeniul construcțiilor industriale și civile).
- Experiență minimă de 2 ani în domeniul construcțiilor.
- Cunoașterea documentelor tehnice normative în energetică, standardelor de stat (ГОСТ) în RM.
- Cunoașterea documentelor tehnice normative în construcții și aplicarea lor în practică.
- Cunoștințe de operare PC, cunoașterea temeinică a programelor MS Office, ArhiCad și WinSmeta.
- Deținerea certificatului de responsabil tehnic sau întrunirea condițiilor pentru atestarea tehnico-profesională-constituie un avantaj.

Generale
- Cunoașterea limbilor: româna (nivel avansat), rusă (nivel mediu), engleza (nivel mediu-constituie un avantaj).
- Acurateță în întocmirea actelor, punctualitate și responsabilitate.
- Integritate, etică, profesionalism, operativitate.
- Disponibilitatea pentru deplasări interne, stabil psihologic, comunicabil, responsabil.

Ce îți oferim:
- Salariu competitiv.
- Pachet social complet din prima zi de angajare.
- Program de lucru complet: 8 ore pe zi, posibil lucru în ture.
- Locația: or. Dondușeni, str. Ştefan cel Mare, 30,
- O experiență unică de învățare și de dezvoltare profesională.
- Oportunități de creștere profesională.

Informații generale:

Persoanele interesate sunt invitate să aplice CV-ul actualizat (format European, completat în limba română, care prezintă concret evoluția carierei profesionale și performanțele în activitate) la adresa de email personal@moldelectrica.md, cu indicarea funcției.
Telefon:
068011646
Persoana de contact:
Luncari Inga
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide