Inginer proiectant construcții metalice și beton armat

J.O.T
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 15000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
J.O.T caută ingineri care să se alăture echipei noastre!
J.O.T este o companie de management de proiect cu sediul în Israel, cu echipe mixte care lucrează în străinătate.
Atribuțiile:

Executarea desenelor în AutoCad;
Realizarea desenelor structurale și de arhitectura și întocmirea desenelor tehnice ale structurilor din beton armat si metal;
Întocmirea de desene, specificatii de productie, liste de materiale;
Comunicarea cu managerul echipei și cu clientul;
Raportare zilnică.

Cerințe:

Experiență profesională cu programe AutoCAD și Microsoft Office;
Experiență în proiectarea și implementarea desenelor inginerești pentru structuri metalice și din beton armat;
Nivelul de engleza B1 (intermediar) și peste va fi un avantaj;
Bune abilități de comunicare;
Cunoașterea limbii ruse sau engleze la un nivel de conversatie sigur este OBLIGATORIE.

Condiții de lucru:

munca la distanta;
Participanți la IT Park (Contract individual de muncă);
Full-time, pe termen lung;
5/2, 9 ore pe zi;
Asistență în fiecare etapă de lucru;
Cursuri gratuite de engleză.

JOT Solutions nu are o reprezentanță oficială în țara Moldovei.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul în limba engleză sau să ne contactați în orice mod convenabil. E-mail: sofiiab@jot-solutions.com
+380667547579 (WhatsApp/Telegram)
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide