Inginer în construcții

Satul German
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcție pe șantier.
Asigurarea respectării normelor de siguranță și a reglementărilor în vigoare.
Planificarea și gestionarea resurselor materiale și umane necesare proiectelor.
Colaborarea cu echipa de proiect pentru a asigura respectarea termenelor și a bugetelor stabilite.
Elaborarea și verificarea documentației tehnice necesare.
Monitorizarea progresului lucrărilor și raportarea către management.

Cerințe:

Studii superioare finalizate în domeniul construcțiilor civile.
Experiență în gestionarea proiectelor de construcție.
Cunoștințe solide în utilizarea software-urilor de proiectare (AutoCAD, Civil 3D, etc.).
Abilități de comunicare și leadership.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona multiple proiecte simultan.
Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate.
Mediu de lucru dinamic și provocator.
Posibilitatea de a lucra într-o companie de renume cu proiecte de anvergură.

Dacă sunteți un profesionist pasionat, cu abilități în coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcție, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Trimiteți CV-ul la adresa de email hr@satulgerman.md
Sau ne puteti telefona la numarul: 060 377 557.
Suntem nerăbdători să vă cunoaștem și să vă urmărim succesul în cadrul echipei noastre! E-mail: hr@satulgerman.md
060 377 557
Telefon:
060 377 557
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide