Frigotehnist

Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 13000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe:

Executarea operatiunilor de asamblare, instalare, reparare, intretinere și gestionare a consumabilelor sistemelor frigotehnice. Persoana cu experienta in domeniul montajului de echipamente climatizare, aer conditionat sau cunostiinte in domeniul frigotehnic. Disponibiltatea pentru deplasări ocazionale în teritoriul deservit de companie.

Condiții de muncă:

program de munca L - V 8:30 - 17:30;

Responsabilități: Seriozitate si responsabilitate. Punctualitate.  Atentie la detalii. Rezistenta la stres. Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)

Compania ofera:

Lucru intr-un colectiv tinar, dinamic si profesionist;
Pachet social, salariu stabil, achitat la timp;
Posibilitatea de a avansa pe plan profesional

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: office@sebeca.md
Telefon:
069350272
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide