Electrician

Golden Piglet SRL
Oraș: Anenii Noi
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Durata contractului: 3 luni.
Loc de muncă: satul Roșcani, raionul Anenii Noi.
Responsabilităţile funcției:

Repară, montează, întreține echipamentele și rețelele electrice.
Asamblează construcții.
Execută și/sau participă la lucrările de renovare a halelor de producție.
Instalează (montează) și/sau dezinstalează (demontează) toate tipurile de echipamente
și utilaje electrice și/sau părțile componente ale acestora.
Participă la asamblarea de utilaje, echipamente și rețele electrice.
Identifică situațiile problemă și propune măsuri pentru soluționarea rapidă a acestora.
Reacționează prompt în cazul survenirii unei situații de problemă.

Abilităţi:

Capacitatea de a acționa rapid în scopul optimizării procesului de lucru.
Abilitatea de a organiza propria munca pentru obtinerea nivelului maxim de productivitate.
Persoană cu iniţiativă și nivel maxim de responsabilitate.
Persoana organizată.
Orientare spre rezultate pozitive.
Studii tehnice de specialitate.
Abilitatea de a citi scheme tehnice.

Compania oferă:

Mediu de lucru într-o companie cu o cultură şi viziune europeană, cu un colectiv tînăr și ambițios.
Pachet social complet.
Alte facilități (echipament de lucru complet, telefon de serviciu, prînz asigurat etc.).

Persoanele interesate vor transmite CV’ul la următoarea adresă electronică: hr@pukoven.md.
Număr de contact: 068972255; 068992205. E-mail: hr@pukoven.md
Telefon: 068095369, 068992205
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide