Educator

Fundația ”Ioan Paul II”
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Grafic de munca redus
Responsabilități principale:
- Planificarea şi organizarea activităţilor instructiv-educative pentru grupul de copii;
- Amenajarea unui mediu plăcut educațional;
- Implicarea activă și supravegherea constantă și atentă a copiilor;
- Dezvoltarea unor relații de calitate cu copii și părinții.

Competențe și cerințe:
- Studii de specialitate;
- Experiența de lucru în domeniul preșcolar ar reprezenta un avantaj;
- Receptivitate la solicitările profesionale, inițiativă și implicare;
-Spirit de echipă, responsabilitate, punctualitate, creativitate.

Program de muncă pe schimburi: de luni până vineri - I schimb de la 07:30-14:30
- II schimb: de la 11:00-18:00
Oferim un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea de dezvoltare profesională și un mediu de lucru modern.
Telefon:
068754449, 022-513568
Persoana de contact:
Iulian Farțade
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide