Educator

Clubul copiilor
Oraș: Chișinău
Studii: Незак. высшее
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Grafic de munca redus
Dacă Dvs aveți un suflet tînăr, ușor găsiți limba comună cu copii, și cel mai important, sunteți comunicabil, energic, flexibil, aveți sensul umorului, aveți o minte deschisă și sunteți gata sa vă instruiți și dezvoltați în cadrul unui curent al pedagogiei alternative – sunteți binevenit în echipa noastră!
Avem grijă de generația viitoare, împărtășind cu părinți grijele sale pentru copii. Clubul nostru are aproape 4 ani, suntem într-o creștere continuă și intenționăm să o facem și în continuare.
Vă invităm să creăm împreună un spațiu cald și senin, în care copii noștri își vor putea dezvolta abilitățile înnăscute și spori încrederea în propriile puteri!

Cerințe:

Studii în pedagogie
Abilități creative
Dragoste pentru copii și capacitate pentru o abordare individuală
O atitudine pozitivă și lipsa obiceiurilor dăunătoare
Capacitatea de a crea și menține relații pozitive cu copiii, părinții și colegii

Responsabilități:
Educarea, instruirea și îngrijirea copiilor

Condiții:
Orar de lucru: Luni-Vineri de la 8.00 pana la 14.30
Angajare oficială
Grupa mica
Salariul se discută în timpul interviului

Trimiteti CV cu foto pe adresa: arbuzclub@gmail.com
Telefon:
069749205
Persoana de contact:
Lidia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide