Educator gradinita

SC. EDUCATION BOUTIQUE SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Gradinita particulara, Sector 4, angajeaza educatoare cu studii de specialitate terminate.
Cerinte post educatoare:
- absolventa a Liceului Pedagogic sau Facultatea de Pedagogia Invatamantului Primar si Prescolar
- experienta de minim 3 ani in domeniu
- persoana entuziasta, dedicata, calda, calma, ferma, vesela, ordonata, pasionata de interactiunea cu copii si de dezvoltarea acestora la intregul lor potential.
- abilitati de comunicare si organizare.
- capacitate de a comunica cu parintii, colaborare cu personalul gradinitei.
- capacitate de organizare, planificare si structurare a programului educational.
- sa fie creativa si cu spirit de initiativa.
- sa aiba abilitati de creare a unui mediu placut si confortabil in sala.
- sa reuseasca sa se faca placuta si indragita de copii, iar ea la randul ei sa-i indrageasca.
Descrierea jobului:
- planificarea si proiectarea activitatilor instructiv-educative
- organizarea activitatilor extrascolare (serbari, evenimete,intalniri cu parintii etc.)
- monitorizarea, evaluarea si imbunatatirea continua a performantelor prescolarilor.
Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra va rugam sa trimiteti un cv cu poza pe adresa info@gradinitaiilo.ro
Telefon:
069183328
Persoana de contact:
IRINA
Site:
www.gradinitaiilo.ro
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide