Director tehnic cu salariu 25000 lei

Stayer
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Suntem o companie națională din industria construcțiilor, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul Companiei, iar toate rezultatele obținute înseamnă progres şi bunăstare pentru întreagă societate.
Responsabilitățile directorului tehnic sunt:

Scopul general al funcţiei: Scopul general este planificarea, organizarea şi supravegherea tehnică a lucrărilor de construcţie şi montaj, precum şi ţinerea evidenţei a acestora, inclusiv prin asigurarea recepţiei de către beneficiarii efectivi în conformitate cu specificaţiile de proiect incluse în contractele de antrepriză ale angajatorului.

Sarcinile de bază:

Organizarea efectivă a lucrărilor de construcţie şi montaj prin coordonarea echipelor de muncitori şi antreprenorilor, coordonarea şi implementarea graficelor de distribuţie a echipamentelor şi a materialelor de contrucţie;
Verificarea executării oricăror lucrări de construcţie pînă la recepţia finală inclusiv prin corespunderea acestora normelor legale şi cerinţelor de calitate a beneficiarilor efectivi incluse în contractele de antrepriză ale angajatorului;
Asigurarea întocmirii etapizat a tuturor actelor de recepţie şi dare în exploatare conform modelelor şi procedurilor prestabilite, inclusiv semnarea acestora de către beneficiarii efectivi, astfel cum este prevăzut în contractele de antrepriză ale angajatorului.

Atribuţiile de serviciu:

Verificarea calităţii construcţiilor, executării oricăror lucrări de construcţie pînă la recepţia finală.

Cerințe

Studii în domeniul construcțiilor industriale și civile;
Cunoștințe de operare PC, cunoașterea programelor Word, Excel (cunoștințe de AutoCad, WINSMETA sunt binevenite), abilitate de a lucra cu devizele de cheltuieli;
Deținerea certificatului de atestare;
Posesia autovehiculului propriu este un avantaj;
Permis de conducere categoria ”B”.

Abilități

Excelente abilități organizatorice și multitasking
Competențe de comunicare
Integritate
Entuziasm
Abilitatea de a delega sarcini
Abilități de formator de echipe
Abilități de rezolvare a problemelor

Ce veți obține din această experiență?

Dezvoltare profesională dinamică.
Oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă.
Oportunitate de a conlucra cu companii internaționale în domeniul construcțiilor.
Libertatea în a-ți manifesta ambițiile și personalitatea.
Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut.
Salariu competitiv în dependență de experiență și capacități + facilități (de la 25000 lei).

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane la adresa de e-mail: info@stayer.md, tel. 069200380. E-mail: info@stayer.md
Telefon: 069200380
Telefon:
069200380
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide