Designer - proiectant mobilier

Mobildor-Lux
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Vrem să faci parte din divizia noastră care se ocupă cu tot ce ține satisfacere client în materie de amenajări locuințe și birouri cu mobilier.
Cerințe:

Сunostinte tehnice si de proiectare mobilier (materiale, prelucrari posibile pe utilaje specifice industriei, feronerie si sisteme actuale);
Capacitate de lucru in programe 2D si 3D desene tehnice și vizualizari ale obiectelor (Autocad, 3D Max..);
Experienta in domeniul productiei de mobilier;
Persoana proactivă, implicată, pozitivă;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Capacitatea de a respecta termene;
Spirit de coechipier;
Organizată, Punctuală, Serioasă;
Bune abilități de comunicare și Inițiativă.

Condiții:

O experiență lucrativă cu materiale diverse, tehnologii traditionale & moderne din diferite zone de productie;
Mediu plăcut de lucru;
Salariu generos achitat fără întârzieri;
Program de lucru full-time.

Responsabilități:

Deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator proiectele pieselor ce trebuiesc executate in cadrul companiei,
Realizarea desenului 2d si 3d - conform masuratorilor si dorintelor clientului.

Câteva cuvinte despre noi:
Mobildor este o Fabrică de mobilier de serie(Living-uri, Dulapuri, Birouri, bucătării și alte bunătăți).
Suntem o echipă de oameni tânără și voinică :)
Dacă simți că te potrivești, te așteptăm.
HAI să ne CUNOAȘTEM.
Expediați CV-ul cu poza la email: mobildoroffice@gmail.com sau telefonați-ne: Ion, 069165215. Telefon: 069165215
E-mail: mobildoroffice@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide