Чертежник / desenator tehnic

Pysin
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 600 Până la 1000 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
В компанию, занимающуюся дизайном интерьеров и архитектурой, требуется специалист с профессиональными навыками черчения для работы над высокобюджетными проектами.

Обязанности:
- Разработка и оформление проектной, рабочей и исполнительной документации

Требования:
- Аналитический склад ума, хорошее объемно-пространственное мышление
- Уверенное владение САПР (Autocad, Archicad и др.)
- Приветствуются навыки и опыт работы в Revit, SketchUp
- Внимательность, ответственность, скорость, понимание специфики реализации строительных и отделочных работ

Мы предлагаем:
- График работы: 5/2, с 09:00 до 17:30
- Офис в центре города
- Заработная плата в зависимости от квалификации и опыта работы кандидата (от 600 до 1000 eur)

Просим вас в сопроводительном письме прикрепить ссылку на портфолио (e-mail: suns140@yandex.com).

Compania specializată în design interior și arhitectură este în căutarea unui specialist cu abilități profesionale de elaborare a proiectelor tehnice.

Responsabilități:
- Elaborarea și proiectarea documentației de proiect, planurilor de execuție

Cerințe:
- Cunoașterea programelor CAD (Autocad, Archicad etc.)
- Abilități de utilizare a programelor Revit, SketchUp constituie un avantaj
- Gândire analitică, atenție, responsabilitate, viteză, înțelegerea specificului lucrărilor de construcție și finisaj

Oferim:
- Program de lucru: 5/2, de la 09:00 la 17:30
- Birou în centrul orașului
- Salariul se stabilește în funcție de aptitudinile și experiența candidatului (de la 600 la 1000 de euro)

Vă rugăm să expediați CV și portfoliul la adresa: suns140@yandex.com.
Telefon:
068258988
Persoana de contact:
Evgeny
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide