Автомойщик с опытом (зп 10000 лей) | Spalator auto cu experienta (salariul 10000)

AUTOMALL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Хотите иметь постоянную работу и стабильный доход?
Тогда наша вакансия отличный вариант!

Обязанности:

Мойка авто снаружи и внутри

Требования:

Опыт работы обязателен
Исполнительность, ответственность

Условия:

Работа в одном из самых современных кузовных ателье нашей страны;
Официальное оформление, полный соц.пакет;
Предоставляется спецодежда и полностью оборудованное рабочее место.

График работы:

Понедельник-пятница с 09.00-18.00 (1 час на обед)
Суббота с 9.00 до 14.00

Звоните нам уже сейчас: 078300904, 078309988.

Ответим на все вопросы, расскажем и даже покажем сразу рабочее место.

Не откладывайте звонок, завтра место может быть уже занято.

Doriți să aveți un loc de muncă stabil și un venit constant?

Atunci postul nostru vacant este o opțiune excelentă!

Responsabilități:

Spălarea autoturismelor pe exterior și interior

Cerințe:

Experiența de lucru obligatoriu
Seriozitate, responsabilitate

Condiții

Lucru într-unul dintre cele mai moderne ateliere de caroserie din țară;
Angajare oficială, pachet social complet;
Se oferă echipament de lucru și loc de muncă complet echipat;
Program de lucru:
Luni-vineri de la 09:00 la 18:00 (1 oră pauză de masă)
Sâmbătă de la 09:00 la 14:00

Sunați-ne acum: 078300904, 078309988.

Vă răspundem la toate întrebările, vă povestim și chiar vă arătăm imediat locul de muncă.

Nu amânați apelul, mâine locul poate fi deja ocupat. 078300865, 078309988
www.automall.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide