Asistentă medicală / asistent medical

FAV DENTAL CLINIC
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Alătură-te unei echipe de profesioniști focusați pe procesul de diagnostic, analiză și planificare, cu atitudine corectă față de pacient și o viziune nouă asupra tratamentului stomatologic.

Cerințe:
- Studii medii de specialitate complete.
- Punctualitate, responsabilitate și acuratețe în lucru.
- Persoană orientată spre creștere și dezvoltare profesională.

Responsabilități:
- Oferirea asistenței medicale pacienților în conformitate cu fișa de post.
- Respectarea standartelor clinicii și a protocoalelor interne.

Oferim:
- Salariu competitiv.
- Pachet social deplin.
- Condiții ultramoderne de lucru, într-un colectiv tânăr și ambițios.
- Colaborare pe termen lung.
Telefon:
060411389, 022-203320
Persoana de contact:
Elena
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide