Asistent medical

Laser Promed
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Centrul Medical anunță post vacant pentru suplinirea poziției de
Asistent Medical.
Responsabilităţi:
- Aplecare metodelor si tehnicilor specifice de investigatii si tratament;
- Asigurarea unui nivel înalt de deservire a pacientului prin comunicare eficient și proceduri făcute calitativ.
Cerințe față de candidat:
- Studii specializate medicale;
- Experiența profesională nu e obligatorie, dar va fi un avantaj;
- Nivel avansat de cunoaștere a limbilor română și rusa;
- Dorință de învățare continuă, comunicare eficientă și orientare pe rezultat;
- Amabilitate, orientata spre pacient;
Beneficii:
- Autodezvoltare și creștere profesională;
- Posibilitatea de a activa în cadrul unei echipe tinere, dinamică și profesionistă;
- Clinica cu specialiști calificați și servicii de înaltă calitate;
- Clinica dotata cu aparate moderne.
- Salariul atractiv bazat pe performanța și nivelul de deservire a clienților.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul împreună cu o poză, indicând postul solicitat, prin e-mail:
office@promed.md
Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide