Asistent Art director

GOOD MEDIA
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Agenția de Publicitate GOOD MEDIA anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de ASISTENT ART DIRECTOR

Cerințe pentru candidat:
Studii.
Arte Plastice Universitare sau studii în domeniu. Master în Arte sau Economie opțional
Experiență.
Cel puțin 5 ani în publicitate
Software.
Pachet Adobe CS (Ps, Ai, ID, Ae), un pachet 3D (Cinema sau 3DsMax etc.)
Limbi vorbite.
Româna, Rusa, Engleza
Vîrsta.
De la 27 ani

Responsabilități și calități:
Cu simțul răspunderii și de încredere.
Sociabil, capabil să ghideze și să direcționeze o echipă.
Apt a se implica activ în proiecte de creație, promovare, implementare, producție etc.
Cu capacitate de a lucra contra cronometru.
Cunoscînd procesul de producție Video, Print, publicitate Indoor/Outdoor etc.
Disponibil să lucreze peste program.

Persoanele în posesia unui ASISTENT ART DIRECTOR (sau cele interesate direct) sînt rugate să expedieze CV-ul însoţit de portofoliu la adresa de email: a.rusu@goodmedia.md

Telefon:
022-210143
Persoana de contact:
Alexandru Rusu
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide