Asistent/ă medical/ă în stomatologie

№14135503, 12 august 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 12 000 Până la 15 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutarea unui asistent medical în stomatologie.

Responsabilități:
- Asistarea medicului stomatolog în timpul procedurilor dentare.
- Pregătirea și sterilizarea instrumentelor și echipamentelor medicale.
- Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.

Cerințe:
- Diplomă de asistent medical.
- Experiență de lucru în cabinet stomatologic (de preferat).
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
- Capacitatea de a lucra bine în echipă și de a oferi suport medicului stomatolog.

Beneficii:
- Salariu competitiv.
- Mediu de lucru modern și prietenos.
- Oportunități de dezvoltare profesională.

Trimite CV-ul tău la info@dentaclinic.md sau contactează-ne 068880303 pentru mai multe informații.
Telefon:
+373 688 80 303
Persoana de contact:
Irina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide