Arhitect

ARCHFORM ARCHITECTS
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Datorită dezvoltării companiei, invităm în echipa noastră un arhitect talentat!

Adresa biroului - Milano 1B

Experiență necesară - 1- 3 ani

Program de lucru - cu normă întreagă ( full-time)

Salariu - de la 600 de euro/lunar

Responsabilitățile angajatului vor include:

- Realizarea, împreună cu clientul intern și echipa, a cerințelor pentru proiectarea caselor private și obiectelor comerciale.

- Dezvoltarea conceptului proiectului (exterior/interior și amenajarea terenului, inclusiv pregătirea prezentărilor).

- Colaborare cu arhitectul principal pe toate etapele proiectului.

- Crearea proiectului de design de interior împreună cu designerul.

- Prezentarea și argumentarea  proiectului la toate etapele sale în fața clientului intern (împreună cu echipa de proiect).

- Interacțiunea cu alți membri ai echipei (designeri, ingineri, devizieri, furnizori) pentru dezvoltarea comună a altor secțiuni ale proiectului.

- Participarea la supervizarea autorului.

Ne așteptăm ca tu:

- Să ai experiență în proiectarea caselor private în stiluri moderne pentru cel puțin 1 an.

- Să ai studii superioare în domeniu.

- Să ai în portofoliu proiecte de case, obiecte comerciale în stiluri moderne.

- Să cunoști AutoCad, SketchUp.

- Cunoașterea REVIT constituie un avantaj!

- Să cunoști legile și reglementările principale în domeniul arhitecturii și urbanismului, precum și alte ordonanțe, ghiduri și reglementări privind proiectarea, construcția și operarea obiectelor.

- Să poți și să dorești să dezvolți proiecte de case de la idee până la pregătirea tuturor documentelor de lucru.

- Să iubești și să poți proiecta în stilurile contemporary, minimalism, loft.

- La fel ca noi, să adori formele simple, acoperișurile plate și materialele naturale.

- Să stăpânești tehnologiile moderne și principiile de proiectare.

- Să fii pregătit să te dezvolți constant în profesie, să îți îmbunătățești abilitățile și să îți mărești venitul.

Ce oferim:

- Contract oficial.

- Oportunitatea de a câștiga suplimentar în timpul liber.

- Venit competitiv (salariu + bonusuri) și motivație semestrială.

- Compensarea concediilor și a zilelor de boală până la venitul mediu lunar.

- Cea mai nouă tehnologie computerizată cu monitoare 4K de format larg.

- Programe de dezvoltare profesională și educație (participare la conferințe de profil, expoziții, cofinanțare a formării).

Pentru a te alătura echipei noastre, te rugăm să ne expediezi CV-ul tău la adresa de email archformstudio@gmail.com.

Te așteptăm cu brațele deschise!
Telefon:
079547258
Persoana de contact:
Pînzari Vladimir
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide