Agent relații clienți

Pomul Regal
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 8000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Ești o persoană comunicativă, orientată către clienți și pasionată de oferirea celor mai bune soluții? Te invităm să te alături echipei noastre dinamice în calitate de Agent Relații Clienți!

Responsabilități:
- Gestionarea apelurilor și emailurilor primite de la clienți într-o manieră profesionistă și prietenoasă
- Oferirea de informații precise și complete despre produsele și serviciile noastre
- Rezolvarea problemelor și reclamațiilor clienților în mod eficient și rapid
- Menținerea unei baze de date actualizate cu detalii despre interacțiunile cu clienții
- Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura satisfacția maximă a clienților

Cerințe:
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
- Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și de a prioritiza eficient
- Atitudine pozitivă și orientată către soluții
- Experiență anterioară în relații cu clienții constituie un avantaj
- Cunoștințe de operare PC și familiarizare cu aplicațiile de gestionare a clienților

Oferta Noastră:
- Salariu competitiv și beneficii atractive
- Mediu de lucru prietenos și suportiv
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
- Traininguri și cursuri de perfecționare

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul aici.

Despre Noi:

Pomul Regal este unul din lideri în domeniul produselor de nuci, cu o tradiție îndelungată de excelență în servicii și satisfacția clienților. Credem în puterea unei echipe unite și suntem dedicați dezvoltării continue a angajaților noștri.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să facem împreună o echipă extraordinară!
Telefon:
068002885
Persoana de contact:
Sandu
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide