Agent de vânzări - Leova, Cantemir, Cahul

COCA-COLA Îmbuteliere Chişinău
Oraș: Cahul
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Coca-Cola Hellenic Moldova este una dintre cele mai mari companii din sectorul FMCG din Republica Moldova cu o istorie de 29 de ani, parte a grupului de companii Coca-Cola Hellenic prezent în 29 de țări. Portofoliul produselor include brand-urile: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Cappy Pulpy, Dorna, Fuzetea, RICH și BURN.
Departament: Vânzări
Rol: Să dezvolte clienţii şi zona de care răspunde în scopul realizării bugetului de vînzări şi a indicatorilor de piață ai Companiei.
Locaţie: Leova, Cantemir, Cahul
Oferim:

Mediu de lucru ce încurajează inițiativa.
Lucru cu cele mai representative branduri globale, cu un portofoliu care crește de la an la an.
Echipă de traineri dedicată dezvoltării tale.
Recunoașterea rezultatelor și a performanțelor.
Diversitatea activității prin gestionarea unui portofoliu complex de produse.
Oportunități de promovare.
Beneficii atractive (mașină, bonusuri, tichete de masă, prime, asigurare medicală, concursuri interne).
Grafic de lucru: luni-vineri; sîmbăta/duminca zile de odihnă.

Responsabilități principale:

Dezvoltarea pieței prin clienți noi.
Propunere și implementare inițiative de dezvoltare a clienților.
Execuție în piață la cel mai înalt nivel.
Comunicarea și colaborarea cu agenții distribuitorilor.
Implementarea promoțiilor conform calendarului de marketing.
Plasare mijloace fixe (vitrine frigorifice, rafturi) la clienţii din zona sa.
Mercantizarea vitrinelor/ utilajelor frigorifice ale Companiei.

Criterii Eligibilitate:

Cunoştinţe şi experienţă în domeniul vânzărilor;
Permis de conducere cat. B - cutie manuală;
Studii medii finalizate (studii superioare–avantaj);
MS Office;

Ești pasionat de o carieră în vânzări
Ești Curios și cu inițiativă
Îți dorești să obții rezultate
Îți place să lucrezi în echipă
Ești însetat de auto-îmbunătățire și dezvoltare profesională
Valorile și integritatea puternică te conduc în activitatea ta

Dacă eşti interesat în această poziţie aplică on-line pe https://rb.gy/oigbdq sau expediază CV-ul tău la adresa md.job@cchellenic.com cu mențiunea Agent de vânzări - Leova, Cantemir, Cahul. Online: https://rb.gy/oigbdq
E-mail: md.job@cchellenic.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide