Administrator de birou

Biroul Asociat de Avocați ”Tănase & Partenerii”
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Biroul Asociat de Avocați ”Tănase & Partenerii” angajează Administrator de Birou

RESPONSABILITĂȚI:

Comunicarea cu clienții;
Întocmirea și evidența contractelor de servicii juridice;
Emiterea conturilor de plată, facturilor și actelor de predare-primire;
Achiziții curente;
Contabilitate primară;
Alte atribuții conform fișei de post.

Așteptări faţă de candidaţi:
Studii superioare în unul din domeniile: juridic, economic, contabil sau adminstrație publice;
Experiența anterioară de muncă - minim 5 ani;
Cunoașterea nativă a limbii române;
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet);
Cunoașterea limbii engleze și ruse constituie un avantaj;
Experiență anterioară de muncă în cadrul instituțiilor publice, justiție sau în funcții similare în sectorul privat constituie un avantaj;
Abilități de interacțiune și comunicare, de a lucra independent și în echipă, într-un mediu dinamic și în termeni restrânși;
Persoană proactivă, cu inițiativă, cu orientare spre îndeplinirea obiectivelor.

Oferim:

Salariu net de 7 000 lei plus tichete de masă (45 lei/zi lucrătoare);

Lucru într-un mediu plăcut alături de o echipă profesionistă și dinamică;

Dezvoltare continuă a competențelor profesionale și personale;
Telefon:
069799303, 022-600445
Persoana de contact:
Andrei Bivol
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide