3D inginer mecanic

Vitra SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Crearea și dezvoltarea de produse noi utilizând software de proiectare 3D.
Colaborarea strânsă cu echipa de producție pentru a asigura viabilitatea și eficiența procesului de fabricație.
Realizarea de modele 3D detaliate și simulări pentru a evalua performanța și funcționalitatea produselor.
Identificarea și implementarea îmbunătățirilor în procesul de proiectare pentru a optimiza eficiența și calitatea produselor.
Elaborarea de documentații tehnice complete pentru produsele dezvoltate.
Colaborarea activă cu echipa de producție pentru a asigura o tranziție eficientă de la stadiul de proiectare la fabricație.

Cerințe:

Experiență anterioară în proiectarea și dezvoltarea de produse utilizând software 3D (ex. SolidWorks, Inventor).
Studii superioare în domeniul ingineriei mecanice sau domeniul relevant.
Abilități solide de comunicare și colaborare în echipă.
Gândire creativă și orientare către soluții.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Oportunități de creștere profesională și dezvoltare în cadrul companiei.
Mediu de lucru stimulant și colaborativ.
Posibilitate de a lucra într-o companie producătoare cu peste 120 angajați.
hr@vitra.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide