Office manager

Angajăm:

Cauți un loc de muncă dinamic și prietenos, unde să înveți și să te dezvolți?

Compania noastră oferă oportunitatea ideală pentru cei care doresc să contribuie la succesul unei echipe unite. Te vom ghida și te vom sprijini la fiecare pas, oferindu-ți instruirea necesară pentru a excela.

Ce ne dorim de la tine:

  • Atitudine pozitivă și entuziasm: Dorința de a învăța și de a te implica activ este esențială.
  • Abilități excelente de comunicare: Româna, rusa și engleza la un nivel avansat, pentru a facilita interacțiunea cu colegii și clienții.
  • Dinamism și adaptabilitate: Capacitatea de a te integra rapid într-un mediu activ și de a face față provocărilor cu o atitudine pozitivă.
  • Inițiativă și empatie: Abilitatea de a identifica soluții, de a colabora eficient și de a te pune în locul celorlalți.
  • Comportament onest și integru: Respectul pentru colegi, clienți și companie este o valoare fundamentală.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Managementul biroului: Menținerea stocurilor, organizarea documentelor și a fluxului de informații.
  • Suport pentru departamente: HR, contabilitate și asistență pentru manageri, la nevoie.
  • Participare activă la evenimente: Petreceri corporative, team building-uri și aniversări, cu delegarea corespunzătoare a sarcinilor.

Ce îți oferim:

  • Echipă prietenoasă și unită: Susținem colaborarea și creăm un mediu de lucru plăcut și motivant.
  • Condiții convenabile: Birou în centrul orașului, program de lucru regulat (de la 10:00 la 19:00).
  • Salariu competitiv: Discutat în cadrul interviului, în funcție de experiență și competențe.

Trimite-ne CV-ul tău prin e-mail!

Nu rata șansa de a te alătura echipei noastre! Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть