Merchandiser magazin de bijuterii, Port Mall - part time

Kuki angajează:

Căutăm un coleg/o colegă în echipa noastră - merchandiser.
Grafic part time: (cel puțin una din zile este sâmbătă sau duminică)

  1. 3 zile pe săptămână de la 10:00-22:00
  2. 5 zile pe săptămână de la 15:00-22:00

Experiența anterioară nu este obligatorie, oferim instruire.
Avantaje:

  • Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală, impozite, concediu anual plătit, etc.)
  • Instruire din partea companiei
  • Posibilitate de dezvoltare personală și promovare
  • Lucru în echipă prietenoasă
  • Reduceri la produsele Kuki
  • Port Mall oferă transport gratuit către Ciocana, Buiucani și Râșcanovca

Cerințe față de candidat:

  • cunoașterea limbii române și ruse, cunoașterea limbii engleze prezintă un avantaj
  • abilități bune de comunicare
  • abilități de organizare
  • responsabilitate și atenție la detalii

Responsabilități:

  • amenajarea produselor în vitrine
  • evidența stocurilor de marfă și accesorii adiacente
  • inventarierea regulată a magazinului
  • evidența logisticii în magazine
  • participarea la crearea noilor colecții
  • consultarea clienților
  • ajutor în proiectele echipei de marketing

Salariul este format din partea fixă + bonusuri din vânzări.

Kuki este o companie ce produce și comercializează bijuteriil din argint și aur cu design minimalist pentru femei active care își doresc o experiență unică în a-și accesoriza ținuta într-un mod stilat, minimalist și deosebit în același timp, de la selecția bijuterii și până la utilizarea zilnică.

Cei interesați sunt rugați să ne transmită CV-ul sau o descriere personală succintă (ocupatie, școală, experiență, activități extracuriculare, hobby, limbi vorbite, reușite ce doriți să le menționați, datele de contact) la adresa kuki.moldova@gmail.com.

Candidații selectați vor fi apelați pentru interviu online.

Echipa Kuki,
069570190
www.kuki.md

Str. A. Pușkin 26 of 202; str. V. Alecsandri 115

Telefon: 069570190
E-mail: kuki.moldova@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть