Manager de oficiu

Vrei să faci parte dintr-un colectiv de profesioniști și plin de succese? Compania BB-Dializa proiectul de parteneriat public privat pentru servicii de dializă, te invită să faci parte din echipă!

Post vacant:

Cerințe față de candidat: ;

  • Persoana responsabila, dinamica, punctuala, comunicabila.
  • Cunoașterea limbilor: româna, rusa , engleza.
  • Abilitati excelente in comunicarea verbal si scrisa.
  • Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare.

Cunoștințe și competențe:

  • Cunoașterea în organizarea proceselor de secretariat;
  • Abilități de utilizare a tehnicii de birou;
  • Abilități de cunoaștere a PC: 1C 8,Word, Excel, Internet Outlook

Responsabilități:

  • Preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice, întîmpinarea  vizitatorilor (clienți, parteneri de afaceri);
  • Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
  • Aprovizionarea oficiului cu birotica si alte necesare;
  • Structurarea și organizarea documentației interne a companiei ;
  • Planificarea și programarea întîlnirilor conducătorului companiei.

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv, tichete de masă;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Dezvoltarea carierei într-o echipă de profesioniști cu perspectivă de creștere.

Grafiul de lucru:
Luni - Vineri ora 09:00-18:00

Persoanele care corespund cerițelor sus menționate sunt rugate să expedieze CV-ul (cu o poză ataşată) la adresa de email, cu indicarea funcţiei vacante: hr@dializa.md.

hr@dializa.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть