Inginer tehnolog - industria carnii

ÎNTREPRINDREA DE PRODUCERE ȘI COMERȚ
ANGAJEAZA:

Hey salutare, noi suntem deschiși din anul 2008, avem o colaborare mare cu o mulțime de magazine și restaurante. Gavris-Prim SRL este o întreprindere de succes și anume legată de producerea și comercializarea de carne pe teritoriul Republicii Moldova.

Echipa Gavriș-Prim este în căutare de un specilist în domeniul său. Dacă tei regăsit în descrierea de mai jos, tu ești alesul!

Responsabilități față de postul vacant:

  • Îndeplinirea sarcinilor de producție stabilite de către conducere;
  • Monotorizarea și îndeplinirea sarcinilor corecte în producere;
  • Implimentarea si monotorizarea procesului de producere a semifabricatelor din carne;
  • Controlul calității produselor fabricate;

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare de specialitate;
  • Experiența în nișa dată;
  • Cunoștințe despre procesele tehnologice de producere în industria alimentară;
  • Abilități de efectuarea calitativă și în termen a sarcinilor date;
  • Atenție înaltă la efectuarea lucrului;
  • Abilități înalte de comunicare și lucru în echipă;

Oferim:

  • Lucru intr-o echipă dinamică,calificată și cu posibilități de creștere.
  • Salariu se discută la interviul stabilit împreună;
  • Pachet social deplin;
  • Prînz cald la ospatărie din contul întreprinderii;

Detalii la telefon: 067519333
Vă rugăm să expediaţi CV-urile pe e-mail: gavris.prim1@gmail.com.
Adresa: mun. Chişinău, sec. Buiucani, com. Truşeni, str. Chicera 15.

E-mail: gavris.prim1@gmail.com
Telefon: 067519333

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть